יואב ארובס, 19 שנים במקצוע

“להיות ספר זו אינטראקציה מתמשכת עם הלקוחות שלך. זו יצירה מיידית שמתרחשת כל יום. זה מרגש לדעת שהיצירה שלך יוצאת לרחוב כמה פעמים בכל יום. הלקוחות שלי יודעים שאני אף פעם לא אעשה משהו שאני מאמין שהוא לא נכון, או מסוכן לשיער. מעבר לידע, לניסיון וליכולות המקצועיות, שירות הוא הדבר הכי חשוב במספרה. הרבה ספרים יכולים להוציא תוצאות מדהימות, אבל השירות הוא ערך חשוב. אין כאן הצגה, אתה צריך להיות שם ב 100%. פשוט להיות אתה – אמיתי.”


רונן לייזר, 7 שנים במקצוע

“ידעתי שאני ספר ונמשכתי למקצוע מגיל צעיר מאוד, בסביבה שבה גדלתי לא עודדו אותי לעסוק בתחום. אבל זה לא באמת שינה, כי גם אם התרחקתי מעט מהתחום, אך הוא תמיד נשאר בליבי. כשבגרתי החלטתי ללכת עם הלב ולעשות רק את זה.
מעניין אותי לעשות שינוי מהותי בקהל הלקוחות – הן בפן החיצוני והן בפן האישי. מאפיין אותי הפרפקציוניזם, לקוחות לא יקומו מהכיסא עד שהתוצאה תהיה מושלמת. שיער הוא תשוקה ויצירה. הוא יכול לעשות שינוי במצב הרוח והמטרה שלי היא שזה יהיה שינוי חיובי. במספרה שלנו אנחנו מציעים מפגש מקצועי ואכפתי באווירה שהיא משפחתית.”


השם קאטס יו אפ נולד ע”י יואב בשנת 2014, כשנתיים לפני שהוקמה “המספרה”. הרעיון היה לייצר מיתוג שלא מזוהה עם איש אחד, מותג שיש לו אג’נדה, צורת עבודה, רמת שירות, עיצוב, מוזיקה וכל מה שיכול להיכנס תחת מותג.
בסוף 2015, יואב התחיל לרשום במחברת מה יהיה במספרה שתיפתח, למקרה שתיפתח, (עד אז לא היה רצון כזה).
לאט לאט על המחברת התגבש מקום שהדליק אותו יותר ויותר, זה התחיל להיות בלתי נמנע. מסתבר שגם החיבור בין יואב לרונן היה בלתי נמנע.

יואב ורונן הכירו בבית הספר של “אבי פדידה”, כאשר יואב היה מנהל ההדרכה ורונן מדריך. מהתחלה היה חיבור, בסטייל, ברצון לעשות דברים, בקעקועים.. כמעט בהכל.
לאחר מכן הם עבדו יחד גם ב “גזוז” כאשר יואב שכר מקום במספרה ורונן עבד בה.
כשיואב החליט שמה שעל המחברת חייב להתממש, הוא ידע שהוא רוצה שותף לדרך, כזה שמאמין במה שהוא מאמין, שיכול להשלים את הדברים שחסרים לו. היה ברור שזה רונן.
יחד התחלנו לחשוב כבר על כל הפרטים, להתלהב ולהתרגש, לחפש מקומות ואת הדבר הנכון.
תכלס, זה היה יותר מגניב ממה שחשבנו. ראינו שניים שלושה מקומות, ואז כשראינו את החנות בריינס 1, לא היה ספק בכלל, פה יהיה cuts you up!

החלטנו לעצב את המקום בעצמינו, אחרי שהבנו שאין מצב שמישהו אחר יעשה את זה בדיוק כמו שאנחנו רוצים, זה היה החלק הכי מטורף עד עכשיו. היינו בכל חנות אפשרית בתל אביב, ריצוף, מידוף, מראות, תאורה, אייס קנה ובנה בר שנסגר, בייתילי, שוק הפשפשים, חנויות של ענתיקה ומה לא. אה גם מלא חנויות תקליטים.

התכניות מהמחברת התחילו לקבל צורה. מקום ביתי, קצת מרוקאי, מוזיקה מתקליטים שכולם יכולים לקום ולהניח על הפטיפון, מוזיקה משמחת, כזו שפחות שומעים במספרות אבל אותנו מעיפה, יוונית, טורקית, ערבית, מזרחית ישנה, רוק שגדלנו עליו, טכנו והיפ הופ. כל זה לצד אלכוהול שתמיד בנמצא במספרה וחופשי לכולם. עיצוב מאוד ביתי עם ספה מרוקאית ארוכה שבנו לנו במיוחד, כדי שההמתנה תהיה לא רק נסבלת, אלא גם נוחה ומפנקת.

המוטו של המקום הוא ביתיות, שירות מעולה וחברות. אנחנו תמיד נשאף שלקוחות שלנו יבואו יחד, יבואו לבלות ולא רק לעשות משהו בשיער.

המתכונת שלנו היא לייצר אווירה, לא למכור את היכולות המקצועיות שלנו. אנחנו בטוחים שיש עוד מלא מקומות וספרים מדהימים, אבל רוצים שיבואו אלינו בגלל כל החבילה, חיבור לכל הערכים של המותג והרבה פאן.

מועדון הלקוחות שלנו “השימדורות” , נפתח בדיוק מתוך הערכים האלו ונותן מגוון הנחות והטבות, כאלה שיגרמו לך לרצות לבוא עם כל החברות.

במספרה אנחנו מבצעים את כל שירותי השיער, צבעים, תספורות, גוונים מכל הסוגים, החלקות וטיפולים מכל הסוגים, תספורות נשים וגברים, תסרוקות יומיומיות (קוויקי) ותסרוקות לאירועים, מכירת מוצרי שיער ועוד

אה ו cuts you up זה שיר מעולה של peter murphy סתם שתדעו.

על הכיפאק אתם.