השימדורות

מועדון הלקוחות של קאטס יו אפ.

בתור שימדורה אמיתית החיים שלך יתחלקו ללפני ואחרי הצטרפות למועדון שלנו.
השימדורות שלנו נהנות מ10% הנחה קבועה לאורך כל שנת החברות, מהטבת יום הולדת על כיפאק ומכוס ערק קרירה (סתם, זה לכולם) בכל ביקור.
עלות הצטרפות למועדון: 50 ₪ - שנתי

טופס הרשמה:

לקוחות מפרגנות/ים

איתי חיון:
Cuts you up מספרה אדירה עם צוות לא יאומן של שני ספרים עם סטייל אדיר.
ברצוני לשבח גם שהם מגישים קפה איכותי של נספרסו ולא קפה נמס בלאי.
אצל המזרחיים יודעים לארח חוויה אמיתית של עיצוב, טעם ומוסיקה אוריינטלית.
ממליץ מכל הלב.

אלעד אייזנשטיין:
עברתי לא מעט מספרות בת"א בשנים האחרונות וזו מספרה שאני נשאר. הגישה שונה לחלוטין באווירה, בגישה ובמקצועיות.

דקלה דיין זילברשטיין:
מה כבר בנאדם צריך כדי להיות מאושר? ספר עם אוזן קשבת, עין טובה, יד מדוייקת וראש שיודע לחבר את הכל כדי ליצור את הלוק שיהפוך לסימן ההיכר שלו. את כל זה אני (וגם כוס של ערק), אני מוצאת אצל יואב כבר למעלה מחמש שנים..

דנה קליין:
אנחנו מחפשות כל החיים ספר שאנחנו יכולות לסמוך עליו עם השיער שלנו. מהשניה שנכנסתי למספרה ידעתי שמעכשיו הם היחידים שאני מפקידה את השיער שלי בידם. זו גם לא עוד מספרה. זו אווירה, זה חברים, זה מוזיקה טובה וצוות מדהים שהופך למשפחה.פנינית אבנר:
סיפור האהבה שלי שלי עם יואב התחיל לפני כ7 שנים ומאז אני רודפת אחריו לכל מקום שהוא עובר ככה זה כשיש לך ספר שיודע בדיוק איך לגרום לך להתאהב בעצמך שוב. בד"כ אני מתיישבת על הכיסא ואומרת לו "מה שבא לך" כי אני פשוט יודעת שלא משנה מה, מושלם זה יהיה והקסם האמיתי שגם חצי שנה אחרי התספורת אני עדיין מקבלת מחמאות ושולחת את כולן אליו ומכל הלב!

נגה בקל:
כל אחד יכול להגיד שיש לו את המסעדה האהובה עם המנה המנצחת, את חנות הבגדים שהוא תמיד קונה בה, למה? הוא אוהב את המקום, השירות, את הטעם, את המוצר. עם הזמן, הטעם משתנה ואנחנו נפתחים להתנסויות ולרעיונות חדשים, אז עם צביטה קטנה של פרידה המשכת הלאה ומצאת חנות בגדים ומנה מנצחת חדשה. אגלה לכם סוד ואספר לכם שמצאתי מקום שהצליח לבשל מנה מנצחת על זמנית. הכימיה בין רונן ליואב, האהבה למקצוע, הרצון ליצור, הפרפקציוניסטיות, החוש עיצוב המטורף, החידושים שלא מפסיקים להפתיע, ההקשבה, הנתינה מהלב, כל אלו יצרו מנה מנצחת, חלל שבו בטוח להשתגע!

  • תשלום חברת המועדון יתבצע במספרה
  • ההטבה תינתן החל מהביקור הראשון
  • שימדורות הינו מועדון אקסקלוסיבי ואישי ואינו ניתן להעברה
  • ההטבה אינה תקפה על מוצרים
  • ותזכרי - מי שלא שימדורה, היא מזרובה!

״תזכרי, אם את לא שימדורה, את מזרובה״